Hotel Černigov Hradec Králové

.Hotel Černigov se nachází v bezprostřední blízkosti jak vlakového a autobusového nádraží, tak i nejdůležitějších příjezdových tras do města. Od historického centra Hradce Králové je vzdálen cca 20 minut chůzí nebo 10 minut autobusem.


V nabídce je vedle ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích i možnost výběru konferenčních prostor ze široké nabídky, která je koncipovaná tak, aby uspokojila potřeby a požadavky co nejširšího spektra klientů. Součástí hotelu Černigov v Hradci Králové je prostorná restaurace vyhlášená svými gastronomickými službami.


V Hotelu Černigov jsou k dispozici jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Pro náročnější klientelu jsou připraveny prostorné apartmány. Lze si vyžádat i nekuřácký nebo invalidní pokoj. Do výbavy všech pokojů patří: telefon s přímou volbou, barevný televizor se satelitními programy, koupelna se sprchou a WC. Některé pokoje jsou navíc vybaveny minibarem a fénem.


Restaurace Hotelu Černigov disponuje s 220 místy a vyhlášenou kuchyní, je otevřená denně od 07:00 do 10:00 a od 18:00 do 22:00. Dále zde najdete Lobby bar se širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, otevřený denně od 09:00 do 21:00. Vybavení Hotelu Černigov & služby: Služby recepce 24/7, bezpečnostní schránky v recepci, hotelové parkoviště pro automobily i autobusy, 7 konferenčních místností s různou kapacitou, obchod se suvenýry a bižuterií, směnárenské služby, květinová služba.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-cernigov@toprague.cz
Adresa: Riegrovo náměstí 1494/4 Hradec Králové


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Černigov Hradec Králové věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Černigov Hradec Králové se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 10:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu

+ Přidat další typ pokoje ...
1 x Dvoulůžkový pokoj1480 Kč

Celkem za pobyt:

1480 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně bufetové snídaní a DPH.
Cena nezahrnuje místní poplatek.

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist