Hotel Černigov Hradec Králové

.Hotel Černigov se nachází v bezprostřední blízkosti jak vlakového a autobusového nádraží, tak i nejdůležitějších příjezdových tras do města. Od historického centra Hradce Králové je vzdálen cca 20 minut chůzí nebo 10 minut autobusem.


V nabídce je vedle ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích i možnost výběru konferenčních prostor ze široké nabídky, která je koncipovaná tak, aby uspokojila potřeby a požadavky co nejširšího spektra klientů. Součástí hotelu Černigov v Hradci Králové je prostorná restaurace vyhlášená svými gastronomickými službami.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-cernigov@toprague.cz
Adresa: Riegrovo náměstí 1494/4 Hradec Králové


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Černigov Hradec Králové věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Černigov Hradec Králové se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 10:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Hodnotový voucher:


Věnujete hodnotový voucher a nemusíte vyzvídat, kdy má obdarovaný čas anebo o jaké hotelové služby by mohl mít zájem. Příjemce voucheru si vše může vybat sám a tím se Váš dárek stane hodnotným i milým překvapením. Platnost voucheru jeden rok poskytne dostatek času k jeho čerpání. Náš voucher si můžete přizpůsobit:


Náhled:

Dárkový voucher

Hotel Černigov Hradec Králové ❤ Předplacený voucher na čerpání hotelových služeb


v hodnotě 5 000 Kč
Číslo voucheru: 000 000 000                 Platnost do: 30.11.2022

Přejeme krásný pobyt.

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist